مقالات آموزشی و پرورشی با محوریت آموزش و پرورش

مــدرســـه - مقالات آموزشی و پرورشی
مقالات آموزشی و پروشی

آذر 1395
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

آرشیو

موضوع بندی

 

جمعه 26 فروردین‌ماه سال 1390
چرا نظم و انضباط (برای کودکان)اهمیت دارد؟

تنظیم مرزها و انتظارات و اجرای آنها با نظم و انضباط ,در هنگام نیاز، برای رشد و سلامت فرزندانتان ضروری است، با اجرا کردن نظم و انضباط و آموختن آن به کودک،  به جای تنبیه کردن آنها، شما میتوانید به پرورش مسولیت پذیری، عزت نفس، اعتماد به نفس، و هویت مثبت فرزندتان کمک کنید. در این رابطه مرز ثابت و سازگار و مشخص داشته باشید. همچنین به کودکانتان کمک کنید تا احساس آرامش و امنیت کنند.

  فقط 48 درصد از نوجوانان مورد مطالعه نشان می دهد که خانواده آنها از چهار چوب های تعریف شده برداشت روشنی دارند که شامل داشتن قوانین روشن و عاقبت اندیشی و والدینی  که نوجوانان خود را در خانه کنترل داشته باشند.

آیا می دانید؟ دختران بیشتر از پسران می گویند که والدین آنها در خانه مسائل آنها را پی گیری می کنند. 86 درصد از دختران (و 77 درصد از پسران) می گویند والدین آنها می گویند کجا می روید و با چه کسانی هستید.

ترجمه: ف.رحمانی – منبعبرای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

Powered by BlogSky.com

کپی از مطالب این سایت با ذکر منبع و نویسنده بلامانع است
عنـــاوین آخـــرین یـادداشـــت ها

به وبلاگ مدرسه خوش آمدید! دبیر هستم و در یکی از دبیرستانهای استان تهران تدریس می کنم. هدف از ایجاد این وبلاگ نوشتن و گردآوری مطالبی با محوریت آموزش و پرورش برای آگاهی بخشی به معلمان عزیز و اولیاء دانش آموزان است. مطالب این وبلاگ از منابع مختلف تهیه شده و برخی از مقالات هم توسط مدیر وبلاگ نوشته میشود. امیدوارم در صورت استفاده از منابع دیگران بتوانیم رسم امانت داری و اخلاق مداری را رعایت کنیم.

. ..